Baby Food
Milk Ingredients

B2B Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Tel.: +48 603 761 682
marcin.manulik@stolicasera.pl

Food Service
Retail

Dział Obsługi Klienta
Martyna Kowalczyk
martyna.kowalczyk@stolicasera.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Tel.: +48 603 761 682
marcin.manulik@stolicasera.pl

Export
Logistyka

Kierownik ds. Exportu
Marcin Manulik
Tel.: +48 603 761 682
marcin.manulik@stolicasera.pl

Specjalista ds. Eksportu Ingredients
Ewelina Marczak
Tel.: +48 603 761 818
ewelina.marczak@stolicasera.pl

Specjalista ds. Exportu Sery
Urszula Kłoskowska
Tel.: +48 603 761 862
urszula.kloskowska@stolicasera.pl

Specjalista ds. Logistyki
Jan Januszkiewicz
Tel.: +48 603 761 706
jan.januszkiewicz@stolicasera.pl

Specjalista ds. Eksportu Ingredients
Paula Kosobudzka
Tel.: +48 603 761 685
paula.kosobudzka@stolicasera.pl

REGIONALNI KIEROWNICY SPRZEDAŻY

Regionalny Kierownik Sprzedaży

REGION WSCHÓD
Tomasz Mirosław
Tel.: +48 603 760 212
tomasz.miroslaw@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

REGION PÓŁNOC
Jacek Żak
Tel.: +48 603 760 675
jacek.zak@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

REGION POŁUDNIE
Konrad Chrobak
Tel.: +48 603 301 444
konrad.chrobak@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

REGION ZACHÓD
Grzegorz Czkalski
Tel.: +48 603 300 899
grzegorz.czkalski@stolicasera.pl