Praca szczegóły oferty

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG, wchodzącej w skład międzynarodowej grupy SAVENCIA poszukuje osoby na stanowiska

Operator urządzeń mleczarskich

Miejsce pracy: Pasłęk

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń biorących udział w procesie technologicznym
  • Obsługa urządzeń myjących
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Praca w systemie zmianowym

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/ zawodowe
  • Umiejętności techniczne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej praz współpracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku proszone są o przesłanie swojej aplikacji wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

CV WYŚLIJ NA ADRES

LUB DOSTARCZ OSOBIŚCIE DO BIUROWCA
SERY ICC PASŁĘK SP. Z O.O.
UL. DWORCOWA 9, 14-400 PASŁĘK

Oferta ważna do 2022-10-31

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.